SAMOCHODY

Klimatyzacja w nowych samochodach jest dziś standardem, oczekiwanym przez każdego nabywcę. Komfort użytkowania samochodu z klimatyzacją, to nie tylko możliwość obniżenia temperatury powietrza w kabinie, ale również szybsze usuwanie wilgoci z powietrza. Ta druga cecha przydaje się szczególnie jesienią i zimą, kiedy często walczymy z parującymi szybami. Uruchomienie klimatyzacji na kilka minut, pozwala szybko i skutecznie rozwiązać ten problem.

By jednak korzystanie z klimatyzacji w samochodzie było wygodne i bezpieczne, konieczne jest jej regularne serwisowanie. W toku wykonywanych czynności, następuje uzupełnianie czynnika chłodzącego, dokładne czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji, a także sprawdzenie jej szczelności na wszystkich odcinkach. Każda z tych operacji jest ważna i pozwala uzyskać 100% wydajność działania, przy zapewnieniu czystego powietrza, dostającego się do kabiny.

Firma SOLARIS dysponuje niezbędnymi urządzeniami, pozwalającymi na szybki i dokładnie przeprowadzony serwis klimatyzacji w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Na wykonane prace udzielamy gwarancji. Zajmujemy się również usuwaniem bieżących awarii klimatyzacji, zarówno w samochodach nowych, jak i starszych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy dysponujące flotami pojazdów. Oferujemy korzystne warunki współpracy i dogodny termin wykonania usług.

W naszej ofercie:
- Klimatyzacja - uzupełnienie czynnika chłodniczego
- Czyszczenie i odgrzybienie klimatyzacji
- Sprawdzenie szczelności układu
- Naprawy bieżące klimatyzacji

Wszelkie prawa zastrzeżone - solaris.czest.pl © 2016
Script logo
Do góry